Mikrovečer 31.3.2017

Vystupující:

Vláďa Babka // Jaroslav Mallat / Josef Vogel // AMALKER – Josef Slanina / MARVIN – Jaroslav Randáček //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: Paul Merild
Kamera: Pavel Barák
Technika: Jiří Prek,Zdeněk Seemann,Jiří Cvrček
Foto: Zdeněk Seemann-Vláďa Babka
 

Zpět v restauraci METEOR.

Takto by se mohl jmenovat první mikrovečer v roce 2017,který se uskutečnil 31.3.2017 v nově zrekonstruované restauraci Meteor.Nový majitel nám vyšel vstříc a tak můžeme pokračovat v pořádání mikrovečerů.První třetinu zahájil Vláďa Babka,který poté musel odejít.Po krátké přestávce následovali další vystupující – Jaroslav Mallat,Josef Vogel,AMALKER a tento večer uzavřel MARVIN.Moderování se zhostil Paul Merild,který své moderování prokládal kouzly.Doufejme že si k nám diváci opět najdou cestu a budeme se bavit jako tento večer.

                                                     


Mikrovečer 28.4.2017

Vystupující:

František Starý // Zdeněk Seemann / Igor Táborský // Paul Merild //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: Paul Merild
Kamera: Pavel Barák
Technika: Jiří Prek,Zdeněk Seemann
Foto: Zdeněk Seemann
 

Dne 28.4.2017 proběhl v zrekonstruované restauraci METEOR druhý večer mikromagie pro veřejnost.

Večer moderoval  Paul Merild,kterému asistoval František Starý.Představení zahájil František Starý,který se zaměřil především na dětské publikum.Zkrátka ale nepřišli ani dospělí.Po přestávce následoval Zdeněk Seemann a Igor Táborský.Po druhé přestávce vystoupil sám moderátor večera Paul Merild,který také celé vystoupení ukončil. 


Mikrovečer 20.10.2017

Vystupující:

Vláďa Babka / František Starý //  MARVIN -Jaroslav Randáček / Paul Merild // Petr Ocelík / Štěpán Šmíd //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: František Starý
Kamera: Pavel Barák
Technika: Jiří Prek,Zdeněk Mencl,Zdeněk Seemann
Foto: Vláďa Babka První vystoupení po prázdninách se konalo v den voleb, ale diváci si našli čas i na zábavu a přišli se podívat na vystoupení našich kouzelníků.A bylo se opět na co dívat.Moderování se ujal František Starý a uvedl prvního z účinkujících – Vláďu Babku,který předvedl řadu svých vynikajících triků.Následovala návštěva „fakíra z dálného východu“ v podání Františka Starého se spoustou ohňů.Po přestávce se představil nejstarší aktivní profesionální kouzelník klubu – MARVIN a svým vystoupením předvedl, že zdaleka ještě nepatří do „kouzelnického důchodu“.Následoval další profesionální kouzelník Paul Merild,který zapojil do kouzlení i přítomé děti a po něm přestávka,aby diváci mohli vstřebat zážitky z předešlých kouzel a občerstvit se. Poté následovala závěrečná třetina ve které se představil náš čestný host – profesionální kouzelník Petr Ocelík a na závěr vystoupil opět profesionál – Štěpán Šmíd a tradičně pobavil nejen dospělé diváky, ale i dětské publikum.Diváků se sešlo hodně,výborná atmosféra a určitě si všichni z tohoto večera odnesli spoustu hezkých zážitků.


Mikrovečer 24.11.2017

Vystupující:

Jaroslav Mallat / Josef Slanina – AMALKER //  MARVIN -Jaroslav Randáček / František Starý // MS Míra Sluk //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: František Starý
Kamera: Pavel Barák
Technika: Jiří Prek,Zdeněk Seemann, Josef Slanina
Foto: Jiří Prek ml.

I když na předposledním vystoupení v tomto roce se neočekávalo mnoho diváků,opak byl pravdou.Diváků přišlo mnoho s dětským doprovodem Popis: wink, nebo naopak?          Ať tak či tak,tento mikrovečer byl srovnatelný s tím předešlým a to nejen návštěvností,ale i zábavou. Jako vystupující host byl v tomto večeru člen KLUBU KOUZEL LIBEREC – Míra Sluk.


Mikrovečer 15.12.2017

Vystupující:

František Starý / Jaroslav Mallat // Zdeněk Seemann  / František Starý // Paul Merild //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: František Starý
Kamera: Pavel Barák
Technika: Jiří Prek,Jiří Cvrček
Foto: Jiří Prek

Vánoční svátky jsou za dveřmi a tak i toto poslední vystoupení v roce 2017 bylo prostoupeno vánoční atmosférou.Konference se ujal František Starý, který se také postaral o sváteční náladu na tomto vystoupení.Po úvodním slovu zahrál na kytaru a harmoniku vánoční melodie.Společně s diváky si zazpíval několik vánočních koled a písniček.Potom už přišly na řadu kouzla v podání Jaroslava Jaroslava Mallata. Po krátké přestávce na občerstvení vystoupil Zdeněk Seemann s karetními triky a následovala jedna „operace“ kterou provedl František Starý.( Vše dopadlo dobře,žádnému divákovi nebylo nijak ublíženo Popis: smiley). V poslední třetině předvedl několik kouzel profesionální kouzelník Paul Merild.Na závěr popřál František Starý divákům hezké svátky a vše nejlepší do nového roku. I když hodně kouzelníků a diváků bylo před svátky pracovně vytíženo a nemohli přijít, nakonec vše dobře dopadlo, nic to neubralo na dobré náladě tohoto mikromagického večera. Těšíme se na setkání v roce 2018.