U Felixe 2018

Vystupující:

František Starý / Jaroslav Mallat // Vláďa Babka / Zdeněk Seemann  //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: František Starý
Kamera: Pavel Barák
Technika: —
Foto: Jiří Prek

Vzhledem k nedostupnosti restaurace METEOR se členové klubu MKM rozhodli, že pro diváky uspořádají “ čarování u stolů“ v restauraci U FELIXE,kde se dočasně scházíme.Diváci měli možnost sledovat kouzla z bezprostřední blízkosti přímo u stolu.Byla předváděna hezká kouzla a je jen škoda, že se dostavilo jen pár diváků. Pro nízkou návštěvnost byl další termín vystoupení zrušen a příští vystoupení se plánuje, až bude opět přístup do restaurace METEOR.


Mikrovečer 19.10.2018

Vystupující:

František Starý / Jaroslav Mallat // MARVIN – Jaroslav Randáček  / AMALKER – Josef Slanina // Štěpán Šmíd / Roman Benýšek Štěpán Šmíd //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: František Starý
Kamera: Pavel Barák
Technika: Jiří Prek,Jiří Cvrček
Foto: Jiří Prek

Po delší odmlce způsobené rekonstrukcí ulice Zenklova jsme se opět „přestěhovali“ zpět do restaurace METEOR a zde se také uskutečnilo první vystoupení v tomto roce – Mikrovečer pro veřejnost . Restaurace se zaplnila dospělými diváky i dětmi.Moderace se ujal František Starý,který zahájil večer v pirátském stylu. A jako pirát předvedl své vystoupení na úvod první třetiny.Po něm následovali další kozelníci.Samozřejmě se nezapomělo ani na přestávky,aby se diváci mohli občerstvit a vstřebat právě shlédnuté kouzla.Kdo po skončení hlavního programu nepospíchal,mohl se ještě věnovat zábavě a kouzlům u stolu, které předváděli členové klubu. Večer se vydařil a všichni odcházeli se spoustou zážitků spokojeni domů.


Mikrovečer 23.11.2018

Vystupující:

Paul Merild / Jiří Dubec // Igor Táborský / Štěpán Šmíd // Vláďa Babka //

Režie: Zdeněk Seemann 
Moderoval: Paul Merild
Kamera: Pavel Barák
Technika: Jiří Prek,Jiří Cvrček
Foto: Jiří Prek

A je to tady -poslední vystoupení klubu MKM pro veřejnost v roce 2018. I když toto vystoupení předcházely určité problémy, jako např. odřeknutí některých účinkujících téměř na polední chvíli a pod. ,nakonec vše dopadlo velmi dobře. Dík za to patří předsedovi klubu Zdeňkovi Seemannovi, který z nadlidským úsilím dal vše do pořádku a že se to povedlo mohli na vlastní oči vidět diváci tohoto mikrovečeru. Pedstavili se na něm téměř všichni profesionální kouzelníci a bylo se opravdu na co koukat.Jedno hezčí kouzlo střídalo dolší a tak večer utekl jako voda. Zastoupeni byli jak dospělí diváci, tak i dětské publikum, které bylo v průběhu večera zapojováno do kouzel a tak nezbýval čas se nudit. Přejeme všem hezké svátky,vše nejlepší v novém roce a těšíme se na setkání v roce2019.